Accueil Petites annonces Emplois / Stages Oferta pracy : Ksiegowosc/ Finanse Hotel Paris Pullman Tour Eiffel ****

En ligne:

Nous avons 2 invités en ligne
Oferta pracy : Ksiegowosc/ Finanse Hotel Paris Pullman Tour Eiffel **** PDF Imprimer Email

Flagship hoteli Pullman - jednej z najnowszych marek światowego leadera na rynku usług hotelarskich - sieci ACCOR poszukuje kandydatów do pracy w Paryzu (Francja) na stanowiskach w dziale Księgowość/Finanse

Opis stanowiska :
- nadzór kont
- rozliczenia płatności klientów grupowych i indywidualnych
- fakturowanie
- księgowanie
- rozliczenia bankowe
- współpraca z agencjami podróŜy, rozliczanie komisji
- procedury zamykania miesiąca

Oferujemy :
- kontrakt na czas nieokreślony
- częściowy zwrot kosztów transportu miejskiego
- dodatek zywieniowy
- ubezpieczenie zdrowotne/Uniform
- pracę w dynamicznym zespole
- mozliwości rozwoju w sieci ACCOR w hotelach na całym świecie

Wymagania :
- doświadczenie w finansach/rachunkowości
- znajomość języka francuskiego oraz angielskiego na poziomie
komunikatywnym
- umiejętność pracy w zespole
- skrupulatność
- Znajomość MS Office

Termin oraz miejsce sesji rekrutacyjnej do ustalenia.
Dynamicznych i zmotywowanych kandydatów prosimy o kontakt (cv+list motywacyjny wyłącznie w języku francuskim)

Kontakt :
Fabienne Rallo

Dodatkowe informacje :
Agata Spruta

Mis à jour le Jeudi, 05 Août 2010 09:52

Bannière